Ipek Kirpik Uygulaması

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulamasında sizlerin yıllardır uğraşıp bir türlü istediği uzunluğa getirebildiğiniz kirpiklerin hayal ettiğiniz uzunluğa kısa bir süre içerisinde getiriyoruz. İpek kirpik uygulaması kısa sürede birçok kadın tarafından denenerek oldukça sevilen ve tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir.

 
 
İpek kirpik uygulamasında kullanılan kirpikler adından da anlaşılacağı gibi ipek adı verilen yumuşak maddeden üretilmişlerdir. Bu sebepten dolayı da bu kirpikler son derece yumuşatırlar, kolay şekil alırlar ve en önemlisi de bu kirpikler son derece hafif olduklarından dolayı uygulama yapılan kişinin göz kapaklarında herhangi bir ağırlık ya da rahatsızlık yaratmazlar.
 

İpek kirpik doğru uygulandığında kirpiklerin büyüme sürecine göre bakımları devam edilir ve yaklaşık 30-60 gün dayanır. İster düz ve uzun, ister kıvrık yapıda uygulanabilen kirpik yapısını birçok çeşit içerisinden tercihe göre beğenilerek uygulama yapılır. Kirpikler büyüme halinde olduğundan dolayı 2-4 haftada bir dökülen yapay kirpiklerin yerinin doldurulması gerekir. Yaklaşık 1 saat süren uygulamada, medikal yapıştırıcı kullanıldığından, ipek kirpik ekleme sistemi hipo-alerjiktir.