Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Cilt bakımı ve peeling nedir?

Cilt bakımı ve peeling sonucunda yaşam kaliteniz artar mı?
Cilt bakımı ile cildinizde bulunan ve sizi rahatsız eden akne, gençlik lekeleri, doğum lekeleri özel seanslar sayesinde ortadan kaldırılıyor.
Fiziki yönden de sağlıklı bir görünüme kavuşmanız mümkündür. Siz kilonuzdan rahatsız ve sağlıksız göründüğünüzü düşünüyorsanız size sunulan özel diyet programları sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyoruz.

Kavitasyon nedir?
Kavistasyon seansları sayesinde bölgesel zayıflama imkanınız da bulunmaktadır.Karın, göğüs, kalça gibi fazlaca yağ barındıran alanlara özel radyoaktif dalgalarıyla kırılarak terleme ile vücuttan atma yoluyla kilo vermeniz mümkündür.
Cilt bakımı, peeling, detoks ile sağlıklı bir yaşam sürmeniz mümkündür.Uzmanlarımızın tavsiyelerine uyarak sağlıklı ve tam da istediğiniz gibi bir vücuda sahip olmanız hizmetlerimiz arasındadır.
Cilt bakımı ve Peeling gibi işlemler ile kişinin ruh sağlığı ve kişilik özellikleri üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Cilt Bakımı, Peeling ve Detoks ile yaşam kalitenizi, sağlığınızı ve ruhsal olarak sizi olumlu etkilemektedir.
 
 
ESTETİKMED AYRICALIĞINDAN FAYDALANDIRMAK İÇİN SİZLERİ MERKEZLERİMİZDE
MİSAFİR ETMEK İÇİN MUTLAKA BEKLİYORUZ... 444 7 633 (MED)
ESTETİKMED ‘DE YAPILAN UYGULAMALARIMIZIN TÜMÜ SAĞLIK BAKANLIĞINCA RUHSATLI ÖZEL POLİKLİNİKLERİMİZDE VE HASTANEMİZ ORTAMINDA YAPILMAKTADIR.
 
444 7 633 (MED)