Franchising

Anasayfa » Franchising

Estetikmed Franchising

YÖNETİCİ MESAJI

 

1999 yılında kurulan Estetikmed 15 yıllık uzman kadrosuyla Estetik, Saç Ekimi, Plastik Cerrahi ve daha birçok alanda hizmet vermektedir. En son 2013 senesinde 5. Şubesini açarak İstanbul ve Kocaeli illerinde sizlere hizmet vermektedir. Estetikmed, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da bir marka haline gelmiştir. Estetikmed kalitesi ile hastalarınıza çok daha iyi hizmet verebilirsiniz.

 

Estetikmed sektöründe her zaman öncü firmalar arasında olmayı hedef alarak büyümüştür. Geldiğimiz bu noktada ise kalitemiz ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile tercih sebebiyiz. Estetikmed’i tercih edenler sadece yurtiçi değil yurtdışından da oldukça fazladır. Sizlerde Estetikmed tecrübesinden faydalanarak estetik ve güzellik sektöründe başarılı olabilir, profesyonelleşmede ilk adımlarınızı bu sayede atmış olabilirsiniz.

 

Neden Estetikmed Franchising’si Olmalısınız?

 

Muhteşem Hizmet

Estetikmed müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve her geçen gün kendini geliştirerek hizmet sağlamaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için en iyi markaların ürünleri ile her hafta eğitimler düzenlenerek uzmanların alanlarında daha başarılı olmalarına katkı sağlamaktadır.

 

En İyi Cihazlar

Estetikmed kullandığı her cihazda son teknoloji olmasına dikkat etmektedir. Müşterilerinin her isteğine karşılık verebilmek için en son teknolojik cihazları kullanan sayılı merkezler arasındadır.

 

Profesyonel Destek

Estetikmed tüm şubelerine destek birimi sayesinde iş modelinizi gerçekleştirmeniz için size en iyi hizmeti sağlıyor.

 

Önemli Fırsat ve Kampanyalar

Estetikmed sektöründe öncülüğünü kanıtlamış ve müşterilerden her anlamda güven kazanmıştır. Bu nedenle sürekli olarak özel kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesini sağlar. 

 

Sağlık ve Estetik Sektörü

Güzellik ve bakım, bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de hiçbir zaman vazgeçemeyecekleri bir kavramdır. Sağlık sektörü, günümüz Türkiye’sinde hızla gelişmektedir. Sizde sağlık ve estetik sektörüne karar verdiyseniz ve bunu en iyi şekilde yapmak istiyorsanız Estetikmed’i seçmeniz başarınızın ilk adımı olacaktır. Çünkü Estetikmed 15 yıllık iş tecrübesi ve başarılarıyla sizlere %100 başarı garantisi sağlamaktadır.

 

Estetikmed Franchising Başvuru

 

Estetikmed alt yapısı güçlü klinik olarak Franchising sistemi ile bunu siz yeni girişimcilerle paylaşmak istiyor. Sadece nerede ve ne kadar bütçe ile bir iş yeri kurmak istediğinizi bizlere belirtmeniz yeterlidir.


Sizde Estetikmed Franchising sisteminden yararlanmak ve bu kalitenin hizmetlerini sunmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Başvuru Formu için Tıklayınız

 


Şubelerimiz

Estetikmed olarak Türkiye'nin 4 farklı ilinde toplam 6 şube ve 2 danışmanlık merkezi, yurt dışında ise toplam 3 danışmanlık merkezi ile sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.  

Sizlerde Estetikmed Franchising sistemi ile bu kalite altında işinizi kurabilirsiniz. Şubelerimiz ve danışmanlık merkezlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


 
 

        

 
 

Eğer Estetik ile ilgili bir işe girmek istiyorsanız karşınıza çıkacak sorunlar;

  • Hangi birimleri koymalıyım?
  • Hangi cihazları almalıyım?
  • Nereden eğitim alacağım?
  • Çalışacak deneyimli personeli nasıl bulacağım?
  • Hastaları nasıl takip edeceğim?
  • Başvuran hastalarla nasıl konuşmalıyım?
  • Bir sorunla karşılaştığımda kime başvuracağım?
  • Nasıl reklam yapacağım?
  • Nasıl müşteri bulacağım?
  • Çalışanları nasıl denetleyeceğim?