Anasayfa » Franchising » Franchising Destek

Franchising Destek

Reklam ve Pazarlama

15 yıllık uzmanlığı bulunan Estetikmed bilgi ve tecrübesini birleştirerek reklam ve pazarlama alanında kendisini geliştirmiştir.

 

Her merkez kendi bölgesi içerisinde potansiyel müşteri portföyüne yeni kampanyaları duyurmak için belli aktivitelerde bulunur.

 

Lokal pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür dağıtımı, yüz yüze pazarlama, tele marketing (önceden satış) ve call back (müşteri memnuniyet ölçümü) gibi pazarlama yöntemleri kullanılır.

 

Ulusal pazarlamada ise; dükkan reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır.

 

Halkla İlişkiler

Estetikmed’in bir partneri olarak profesyonel bir firmadan Halkla İlişkiler desteği alınır. Şirket Estetikmed’in görsel ve yazılı basın ile olan ilişkilerini düzenler, hazırladıkları ulusal ve yerel basın bültenleri ile hem yeni açılan dükkanlara hem de var olan dükkanlarımıza destek olur.

 

Eğitim ve Denetim

Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda müşterilerimizin tercih sebeplerinden biri de hijyen ve kalitedir. Uzmanların kullandığı ürünlerden, müşterilerimize sunduğumuz hizmete varana kadar uzmanlık seviyesine ulaşana kadar sürekli eğitime tabi tutulur.

 

Denetimler; sadece puan vermek için değil, arkasından hazırlanan hareket planları sayesinde gelişim sağlamak için yapılmaktadır.

 

Dükkan Geliştirme Servisi

Franchisee merkezlerimize operasyonel anlamda destek olmak amacı ile Franchise bölge müdürleri gerekli analizleri objektif olarak yapar ve hareket planları oluşturur. Hareket planları analiz sonuçlarına göre; ciroyu arttırma yöntemleri, personel eğitimi, servis kalitesinin yükseltilmesi gibi konuları içerebilir.