Dermalogica Tedavisi Hakkında Aradıklarınız

Anasayfa » Cilt Bakımı » Dermalogica Tedavisi

Dermalogica Tedavisi

Dermalogica tedavisi

Canlandırıcı yüz bakımı işlemi  birkaç basamaktan oluşmaktadır. İşlemler Buhar ile temizleme ile  başlar, cildin ölü deriden arındırılması ,aroma terapi, nokta masajı, özel maske ve nemlendirme işlemleri ile devam eder. Özel maske yüzünüze tam anlamıyla uygulandıktan sonra, el kol ve kafa derisi masajı ile biraz rahatlayabilirsiniz.
 
Bu işlem sınırlı zaman içinde  etkili bir tedavi yöntemi sunar. İşlemler buhar banyosu, ölü derinin atılması, maske ve nemlendirme ile devam eder..
 
Temizleme tedavisi
Kişilerin   yüzünde bulunan akne ( ergenlik döneminde oluşan sivilce benzeri yağ bezleri ) temizleme tedavisidir. Bu tedavi sadece akne tedavisinin çok ötesinde, sivilceleri genel anlamda önlemeye de yardımcı olur. Derinlemesine temizlik ile başlanan bu tedavi, güçsüz ve zayıf tıkanmış gözenekleri canlandırma ve bakterilere neden olan sivilceleri yok etme işlemi ile devam eder.  Tedavinin tüm aşamaları sona erdiği zaman,  yeni ve daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.
 
Çevresel Kontrol Tedavisi
Cildiniz kırmızı, iltihaplı ve ya kaşıntılı görünüyorsa, bu tedavi sizin için biçilmiş kaftandır . Süper canlandırıcı temizleyicimiz yüzünüzdeki tüm bozuklukları yok edebilir. Kızarıklık ve iltihap azaltan, yatıştırıcı  yulaf ezmesi maskesi  uygulaması yapılır.
 
Akıllı yaş tedavisi
Cildinizdeki yaşlanma işaretleri daha mı belirgin olmaya başladı ? 
Cildiniz yeniden sıkı ve  pürüssüz bir görünüme kavuşabilir. Cildinizi besleyen ve enerji veren tedavi yöntemi ile cildinize canlandırıcı bir destek verebilirsiniz. Bu tedaviyle, cildinizin yaşlanmasına  yol açan biyokimyasal dürtüleri kontrol edebilirsiniz. Güçlü vitamin ve hidroksi asit tedavisi  ile  yüz kaslarına masaj yaparak canlı, taze derinin tekrar yüzeye çıkması sağlanabilir.Cildiniz daha genç bir görünüme kavuşur. Bu uygulamalar olgun ve güçsüzleşmiş deriler için geçerlidir.
 
omawhite Trx tedavi 
Bu etkili tedavi yöntemi parlamayı hızlandırır, cilt tonunu dengeler, cildin netliğini geliştirir ve sağlıklı, taze bir deri oluşturur. Pürüzsüz bir cilt ve cansız cilt hücrelerden kurtulmak istiyorsanız bu tedavi yöntemi önerilir. Ayrıca bu tedavi yöntemi güneşin oluşturduğu lekeleri  ve yaşlılık görünümünü en aza indirir. Bitkisel tedavi, eşsiz parlaklık, ton ayarı ve hücresel renk değişimi için tedavi ve koruma yardımı sunar. Nemlendirme ince ve kurumuş hatları yumuşatmaya yardımcı olur ve bariyer korumayı geliştirir, daha fazla çevresel hasarlara karşı cilde kalkan görevi yapar.
 
Canlandırıcı Göz  Bakımı
Benzersiz vitamin terapileri ve sıkılaştırıcı botanik karışımı ile tasarlanan göz ve göz alanına masaj yoluyla ya da doğrudan yapılan tedavi yöntemidir. Nazik bir dökülme ve süper yatıştırıcı madde, ince çizgileri azaltmaya, şişkinlikleri azaltmaya ve tahriş olmuş gözleri yatıştırmaya yardımcı olur.